Wydawnictwo Niebieski Słoń - Modry Slon

ZOSTAŃ BOHATEREM KSIĄŻKI !

SUPER PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ: IMIENINY, URODZINY, ŚWIĘTA, KOMUNIE itp.

Wydawnictwo Niebieski Słoń oferuje oryginalny koncept na rynku książek dla dzieci, który należy do najtańszych na rynku. „Książka o twoim dziecku”.
Każde dziecko marzy, by stać się bohaterem przygody.

Wydawnictwo Niebieski Słoń znalazło sposób na realizację tych marzeń.

W prosty sposób przenosi dziecko do świata baśni.

Wystarczy dostarczyć nam potrzebne informacje, takie jak: - imię i nazwisko dziecka, - imię jego przyjaciela, - nazwę jego rodzinnego miasta, - dedykację, a stworzymy dla Państwa pociechy niepowtarzalny prezent, w którym staje się ona bohaterem bajkowej przygody.
Dzieci czytając książki Wydawnictwa Niebieski Słoń otwierają świat fantazji i uczą się, że czytanie może dostarczać ogromnej przyjemności.

Cała koncepcja naszej firmy oparta jest na systemie franchisingu, poszukujemy również niezależnych dystrybutorów.

Kto spełnia warunki Wydawnictwa może stać się właścicielem licencji i przyczynić się do rozwoju i wzrostu jego działania.

Firma Niebieski Słoń działa na terenie Czech, Polski, Słowacji i USA. Poszukujemy partnerów w innych krajach.

Od 1998 roku, wydano dwadzieścia tytułów książek, które były napisane i zilustrowane specjalnie dla naszego systemu.

Z punktu widzenia sprzedaży, każdy tytuł stał się bestsellerem.

W Polsce Wydawnictwo działa od 2003 roku i zrzesza duże grono małych jak i dużych czytelników, których z roku na rok przybywa.
W 2011 roku zrealizowano Projekt, w którym uczestniczyło 477 uczniów.

Każdy uczeń otrzymał personalizowaną książkę nieodpłatnie.

Projekt wykazał 26% wzrostu zainteresowania młodych czytelników książkami.

Obecnie pracujemy nad kontynuacją projektu.

Nazwa firmy Wydawnictwo Niebieski Słoń - Modry Slon
Adres ul. Mielęcińska 35,  87-800   Włocławek