Hotel Wieniawa Wrocław

Wieniawa to idealne miejsce dla osób szukających noclegu w hotelu we Wrocławiu. Obiekt znajduje się w centrum miasta, 10 minut samochodem od dworca PKP oraz 15 minut od wrocławskiego rynku i Ostrowa Tumskiego. Dzięki dogodnej lokalizacji Goście mają łatwy dostęp do miejskich atrakcji, co szczególnie docenią turyści oraz rodziny  z dziećmi. Dla tych najmłodszych, idealną trasą na odkrywanie atrakcji miasta jest poszukiwanie małych krasnoludków schowanych w przeróżnych miejscach Wrocławia.

• 40 pokoi jednoosobowych • 95 pokoi dwuosobowych • • 17 pokoi trzyosobowych • 8 pokoi typu studio • 2 apartamenty •

Osobom ceniącym wygodę i wypoczynek, obiekt oferuje noclegi w przestronnych pokojach wyposażonych w TV oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Hotel Wieniawa jest miejscem przyjaznym rodzinom. Oddaje do dyspozycji pokój zabaw, w którym dzieci mogą przyjemnie spędzić czas pod opieką swoich rodziców. Obiekt oferuje również bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 3 lat (konieczna wcześniejsza rezerwacja). Gościom chcącym skorzystać z dodatkowych usług, hotel udostępnia salon kosmetyczny.

OFERTA HOTELU WIENIAWA DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:
Szkoły podstawowe zapraszamy. Ciekawą ofertę dla Was mamy.   Pakiet „Hotel Wieniawa dla szkół podstawowych” obowiązuje w terminie: 01.09.2015 – 30.06.2016 roku.   Pakiet zawiera do wyboru:  Pobyt w pokoju 2 osobowym – 100 zł / doba Pobyt w pokoju 3 osobowym – 150 zł / doba Promocja na hasło „Podstawówka”

Nazwa firmy Hotel Wieniawa Wrocław
Adres ul. Gajowicka 130 ,  53-322   Wrocław