Albatros

Wczasy z dziećmi nad morzem

Udogodnienia w pokojach

Dla naszych najmłodszych Gości udostępniamy (po wcześniejszej rezerwacji) w pokojach m.in.:

• drewniane łóżeczka dla dzieci (dodatkowo płatne)
  • wanienki do kąpieli,
  • maty antypoślizgowe pod prysznic,
  • podnóżki dla dzieci, ułatwiające korzystanie z umywalki i toalety,
  • czajnik elektryczny (w każdym pokoju bez rezerwacji),
  • zabezpieczenia do kontaktów,
  • nawilżacz powietrza i elektroniczna niania (dodatkowo płatne)
  • przewijak, nocnik
  • dodatkowe ręczniki w łazience, a także koce i poduszki (na życzenie)
  • możliwość wypożyczenia podgrzewacza do butelek ( dodatkowo płatne)
  • możliwość wypożyczenia stojaka na walizki w recepcji

Udogodnienia dla dzieci w sali restauracyjnej:

• wysokie krzesełka do jedzenia dla maluchów
  • zestaw zabawek, malowanek czyli bezpiecznych zabawek zajmujących dzieci w czasie oczekiwania na posiłek,
  • plastikowe naczynia i sztućce, podgrzewacz do butelek

Lunch - zupa dnia. Posiłek serwowany w sali restauracyjnej dla dzieci i młodzieży (0-16 lat). Nieodpłatny przy zakupie pakietu ze śniadaniem i obiadokolacją.

Drugie śniadanie - czeka na dzieci w Akademii Małego Twórcy w miesiącach lipiec/sierpień

Albatros SPA & SKI - idealne miejsce na rodzinne wakacje

• Baseny - Na terenie znajdują się dwa baseny odkryte o głębokości 1,2 m.
    Baseny są podgrzewane od 1 czerwca do 1 września. W słoneczne dni wystawiamy baseniki dmuchane dla maluchów.

• Wakacyjna Akademia Małego Twórcy - dla dzieci w wieku 4-12 lat czynna od 1 czerwca do 31 sierpnia 2014r. Wyposażona w klocki edukacyjne, samochody, lalki, gry planszowe, książeczki edukacyjne, kolorowanki, farbki i bloki do rysowania. Dzieci bawią się pod opieką super animatorów m.in. w Poszukiwanie Skarbów na naszym dużym, zielonym terenie! Dzieci do lat 4 korzystają z Akademii pod opieką rodziców.

• Place zabaw znajdują się w pobliżu basenów. Nasi najmłodsi goście znajdą tam zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownice i inne atrakcje.

• Filmy i bajki wyświetlamy w przedszkolu w dni niepogodne.

• Zielony  teren Albatros SPA & SKI jest wymarzonym miejscem na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Każdy maluch się tu wybiega i wybawi do woli.

• Lekarz - nr telefonu do lekarza pierwszego kontaktu, pediatry lub dentysty posiada recepcja. Apteka znajduje się tuż obok budynku A.

• Do recepcji zapraszamy po wypożyczenie książek dla dzieci oraz gier rodzinnych

• Zobacz atrakcje dla dzieci w Albatros SPA & SKI

Wczasy rodzinne nad morzem powinniśmy spędzać w miejscu, gdzie dziecko jest szczególnym Gościem - po prostu VIPem. Dlatego wzięliśmy udział w akcji promującej wspólny wypoczynek rodziców z dziećmi. Zgodnie z ideą konkursu zadbaliśmy o to, by Albatros stał się miejscem przyjaznym dzieciom, by miały tu mnóstwo udogodnień jak i atrakcji, i to na każdą pogodę. Opinie naszych zadowolonych Gości świadczą o tym, że Albatros jest idealnym miejscem na wakacje z dzieckiem, o każdej porze roku. Zapraszamy Państwa na wczasy z dziećmi nad morzem!

Nazwa firmy Albatros
Adres ul. Uzdrowiskowa 3,  76-107  Jarosławiec