ELIES meble Urszula Zwolińska

Szanowni Państwo, na naszej stronie internetowej proponujemy Państwu pomysły na pokoje zarówno dziewczęce jak i chłopięce. Począwszy od mebli w kolorystyce klasycznej bieli, przez pastele po bardzo intensywne barwy. Zagospodarujemy nimi zarówno mały pokoik,  jak i większą przestrzeń. Dzięki nim możemy stworzyć naszemu dziecku kącik do zabawy, nauki, odpoczynku oraz snu. Nie bez znaczenia jest fakt, iż Meble Elies wykonane są z najlepszych płyt MDF. Dzięki temu są one trwałe, solidne i stabilne. Z pewnością posłużą Państwa dzieciom dużo dłużej niż ich tańsze odpowiedniki ze zwykłych płyt sklejkowych/wiórowych. Zwróćmy również uwagę na rodzaj farb, którymi pomalowane są mebelki. Wszystkie produkty firmy Elies są tworzone z ekologicznych farb, na bazie nieszkodliwych dla środowiska komponentów wodnych. Krawędzie mebelków są zaokrąglone, a drzwiczki wyposażone w bezpieczne prowadnice, które skutecznie zabezpieczają przed przytrzaśnięciem palców. W skład naszych kolekcji wchodzą: pojemne komody, stabilne regały, funkcjonalne biurka, efektowne łóżka oraz praktyczne nadstawki, wygodne krzesła i materace. Pamiętajmy, że własny pokój jest dla naszych dzieci szczególnym miejscem. Powinny czuć się w nim bezpiecznie i komfortowo. Dlatego tak ważna jest odpowiednia aranżacja tej przestrzeni. Niech ona inspiruje, niech zachęca nasze dzieci do kreatywności, a tym samym, niech pomaga im w rozwijaniu swojej wyobraźni. Meble Elies współtworzyli włoscy styliści. Wykreowali oni kolekcje o bajecznie pięknych, delikatnych i subtelnych kolorach. To one, bez wątpienia wpływają na łagodzenie emocji, tak bardzo utrudniających dzieciom koncentrację oraz na wprowadzaniu ich w dobry nastrój. Solidne i funkcjonalne biurko zachęca do nauki, zaś komfortowe, własne "dorosłe łóżko", z odpowiednio dobranym materacem, jest gwarancją porządnego wypoczynku i pierwszym krokiem w kierunku samodzielności. Pojemna i praktyczna szafa ułatwia utrzymanie większego porządku, co jest ogromnie istotne w zachowaniu dobrych relacji rodzinnych ;)

Bez wahania polecamy Meble dla dzieci firmy Elies. Wejdź na www.elies.pl  przekonaj się, jak łatwo można spełnić marzenia swoich dzieci.

Nazwa firmy ELIES meble Urszula Zwolińska
Adres ul. Zwoleńska 94e/4,  04-761  Warszawa