Portica

Drodzy Rodzice,
Dbacie o bezpieczeństwo swoich dzieci? Chronicie je przed chorobami? Zarazkami? Bakteriami?
Ale czy także w toalecie?
W domu pucujecie łazienki, do sedesów używacie bakteriobójczych płynów, kostek, żeli… Macie specjalne nakładki na deskę sedesową, żeby maluch wygodnie usiadł.
A potem idziecie z dzieckiem do wesołego miasteczka, kina, sklepu i… „Mamooo! Siku!”. Bywa, że potrzeba jest poważniejsza i już za krzaczek nie pójdziemy. Jeszcze gorzej, gdy dziecko jest w przedszkolu, albo w szkole i musi poradzić sobie samo!
Oto rozwiązanie tego problemu:
• Rozkładacie ją na desce i bezpiecznie, wygodnie sadzacie dziecko.
• Jest szeroka. Maluch, dla utrzymania równowagi, łapie brzeg sedesu przez papier, z zachowaniem higieny i spokojnie sobie siedzi.
• W chwili spuszczania wody TOILETKA jest samoczynnie spłukiwana.
• Ulega biodegradacji.
• Kolorowe "potworki" i druk na papierze to okazja do edukacyjnej zabawy, np. tworzenia historyjek, dzięki którym zbudujecie dziecięce "toaletowe" rytuały i wyrobicie prawidłowe nawyki higieniczne, które zostaną dziecku na całe życie.

Nazwa firmy Portica
Telefon 42 631 00 13